گروه حکمت هنر دینی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می‌کند:

فراخوان ثبت نام مدرسه تابستانی گروه حکمت هنر دینی در سال ۱۳۹۷ با عنوان«کارگاه گفتگوی هنر دینی»

نوشته شده در تاریخ ۱۲:۱۶:۰۰ ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ و در حوزه های تک صفحه ای - ۰ نظر
فراخوان ثبت نام مدرسه تابستانی گروه حکمت هنر دینی در سال ۱۳۹۷ با عنوان«کارگاه گفتگوی هنر دینی»
حکمت و فلسفه: فراخوان ثبت نام مدرسه تابستانی گروه حکمت هنر دینی در سال ۱۳۹۷ با عنوان«کارگاه گفتگوی هنر دینی»

گروه حکمت هنر دینی مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران برگزار می کند: 
فراخوان ثبت نام مدرسه تابستانی سال 1397
با عنوان
«کارگاه گفتگوی هنر دینی»

در راستای راه‌اندازی دورهٴ دکتری حکمت هنر دینی، مؤسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران همچون سال‌های گذشته، مدرسۀ تابستانی هنردینی سال 1397 را برگزار می‌کند.
عنوان مدرسه تابستانی امسال «کارگاه گفتگوی هنر دینی» است که با حضور پژوهشگران برجسته و استادکاران عالی هنرهای ایرانی همچون نگارگری، نمایش و تعزیه، موسیقی سنتی، معماری و هنرهای وابسته، و خوشنویسی تشکیل می‌گردد. در ضمنِ جلسات این دوره، مباحث نظری و عملی هنر سنتی به صورت گفتگوی میان استادان و حاضران خواهد بود.
مدت این مدرسه دو هفته، از تاریخ 10 شهریور تا 21 شهریورماه، از شنبه تا چهارشنبه بجز روزهای دوشنبه، است و کلاس‌ها از 9  صبح تا 13 بعدازظهر برگزار خواهد شد. جدول  برنامه  کلاسها به صورت زیر است.

 

داوطلبان تا 4 شهریور  برای ثبت نام اولیه به بخش ثبت نام دوره‌های آموزشی مراجعه نموده و بر روی تارنمای زیر کلیک می‌نمایند.

http://www.irip.ir/Courses/Enrollment

پس از ثبت‌نام اولیه، داوطلبان در تاریخ سه شنبه 6 شهریورماه ساعت 9 صبح، شخصاً در مؤسسه حاضر خواهند شد و کاربرگ علمی این دوره را تکمیل می‌نمایند.
در پایان دوره، گواهی رسمی شرکت در مدرسه تابستانی برای فراگیرانی که به طور منظّم در کلاس‏‌ها شرکت داشته‏‌اند، صادر خواهد شد.