از آموزش زبان لاتین، تا تدریس فلسفه، عرفان سلامی و فلسفه مغرب زمین

دوره های آموزش آزاد نیمسال دوم تحصیلی ۹۴-۹۳

نوشته شده در تاریخ ۱۱:۵۴:۰۰ ۱۳۹۳/۱۱/۲۹ و در حوزه های اخبار و رویدادها - ۰ نظر
دوره های آموزش آزاد نیمسال دوم تحصیلی ۹۴-۹۳
حکمت و فلسفه: دوره های آزاد آموزشی موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران از اسفند ماه با موضوعات مختلف فلسفی؛ از آموزش زبان لاتین تا تدریس فلسفه، عرفان اسلامی و فلسفه مغرب زمین آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران، ثبت نام جهت شرکت در دوره های کوتاه مدت و بلند مدت آموزشی مؤسسه حکمت و فلسفه ایران در نیمسال دوم تحصیلی 94-93 ، از هفته اول اسفندماه در تهران و شعبه قم برگزار خواهد شد.

 

نکات حائز اهمیت در ثبت نام کلاس ها:

 

1. مرحل اول، عضویت در انجمن دانش پژوهان: علاقه مندان جهت ثبت نام در کلاس ها لازم است که ابتدا عضو انجمن دانش پژوهان موسسه شده و عکس خود را با توجه به شرایط گفته شده در صفحه ثبت نام  آپلود کنند. جهت ورود به صفحه ثبت نام دانش پژوهان اینجا را کلیک کنید.
تذکر: افرادی که در ترم های قبل عضو انجمن دانش پژوهان شده اند، نیازی به عضویت و آپلود مجدد ندارند.

2. مرحله دوم، ثبت نام در دوره های آموزشی: پس از عضویت در انجمن دانش پژوهان و آپلود عکس به صفحه ثبت نام کلاس ها رفته و دروس مد نظر خود را انتخاب کنید. (اینجا را کلیک کنید)
با توجه به علاقه مندی های خود، ابتدا درس های مورد نظر را انتخاب کرده و سپس تأیید نهایی را از طریق کلیک بر روی گزینه «ثبت نام دوره های انتخاب شده» انجام دهید و منتظر باشید تا سایت اعلام کند که ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است.

3. مرحله سوم: پرداخت هزینه : از دو طریق پرداخت هزینه امکان پذیر است:
الف: دانش پژوهان از طریق دستگاه کارت خوان  انتظامات موسسه، هزینه دروس را پرداخت کرده و سپس همراه با فیش پرداختی به اداره کلاس های آزاد موسسه (معاونت پژوهش و تحصیلات تکمیلی) رفته و پس از تأیید نهایی ، کارت خود را دریافت نمایند.

ب: پرداخت هزینه از طریق شماره حساب 2172369001005 به نام درآمد اختصاصی موسسه پژوهشی حکمت و فلسفه ایران در بانک ملی شعبه چهاراه امیراکرم به شماره کد 503. سپس همراه با فیش پرداختی به اداره کلاس های آزاد موسسه (معاونت پژوهش و تحصیلات تکمیلی) رفته و پس از تأیید نهایی ، کارت شما صادر می شود.


جهت مشاهده لیست کامل کلاسهای دوره آموزشی آزاد، اینجا را کلیک کنید.